Mipa WBC Binder 2K-Softfeel

Utworzono 19 listopada, 2020

Wodorozcieńczalny poliuretanowy lakier 2K o efekcie szczególnej miękkości do stosowania we wnętrzach samochodów (np. lakierowanie desek rozdzielczych, paneli drzwi, konsol środkowych itp.).

Nadaje się również do lakierowania elementów z tworzyw sztucznych, elementów odlewanych wtryskowo, mebli itp.Mipa WBC Binder 2K-Softfeel zapewnia bezpośrednią przyczepność do podłoży z tworzyw sztucznych takich jak ABS i ABS-PC, ale do użytku wewnętrznego może być również stosowany na zagruntowanych podłożach metalowych. Zastosowanie Mipa WBC Binder 2K-Softfeel znacznie poprawia odczucie lakierowanej powierzchni, szczególnie twardych elementów z tworzyw sztucznych, ponieważ daje efekt miękkości, zapewnia wrażenie delikatnej, wysokiej jakości powierzchni.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Lakier bezbarwny Mipa 2K HS Carbonic

Wysokiej jakości lakier przeznaczony do transparentnego lakierowania podłoży z włókien kompozytowych (np. włókna szklanego, włókna węglowego itp.).

LAKIERY DO DREWNA ROSNER - Jakość wynikająca z tradycji

Marka Rosner to od 90 lat synonim jakości bejc i lakierów do drewna. MIPA SE przejęła markę w 2010 roku i od tego czasu niezmiennie kontynuuje tradycję produkując dobrze znane wyroby według niezmienionych, sprawdzonych receptur.