Witamy w Mipa Polska

LAKIERY PRZEMYSŁOWE MIPA INDUSTRY

Nieograniczona różnorodność lakierów, szyta na miarę.

Branża lakiernictwa przemysłowego jest bardzo rozległa. W zależności od wielu czynników, takich jak baza materiału, rodzaj lakierowanej powierzchni, wielkość zakładu lakierniczego, jak i lakierowanego obiektu oraz innych cech, lakiery przemysłowe można podzielić na niezliczone podobszary. Lakiery przemysłowe Mipa zostały stworzone przede wszystkim do stosowania na powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych. W tym zakresie MIPA SE oferuje szerokie spektrum indywidualnych rozwiązań i produktów. Wieloletnie doświadczenie w różnych aplikacjach to podstawa do odnalezienia optymalnego rozwiązania łączącego elementy estetyczne z jakościowymi.

Nasze rozwiązania docenili zarówno klienci prowadzący rodzinny biznes jak i międzynarodowe koncerny. Wiele produktów posiada certyfikaty / dopuszczenia znanych przedsiębiorstw. Z dumą możemy powiedzieć, że dla większości potrzeb w lakierowaniu mokrym mamy gotowe rozwiązania.


MIPA PRO MIX INDUSTRY

SYSTEM MULTILAKIERNICZY DLA PRZEMYSŁU I RZEMIOSŁA.

Opis systemu

System PMI opiera się na niewielkiej ilości koncentratów kolorystycznych, które dodawane są do żywic podkładów i lakierów nawierzchniowych o różnym stopniu połysku i struktury w obszarze jedno i dwukomponentowym. Każda receptura została zoptymalizowana pod kątem jakości, siły krycia i ceny.

Produkty zostały tak dobrane aby można je było aplikować w różny sposób wykorzystywany w przemyśle: aplikacja pędzlem, wałkiem, natryskowo lub poprzez zanurzanie. Odpowiednie produkty znajdą w ofercie firmy lakierujące maszyny budowlane, pojazdy użytkowe, konstrukcje stalowe, szeroko rozumiany przemysł jak również malarze i lakiernicy wykonujący usługi polegające na odnawianiu fasad czy lakierowaniu okien z tworzyw sztucznych.

Pliki do pobrania
123

MIPA PRO MIX AQUA

SYSTEM MULTILAKIERNICZY DLA PRZEMYSŁU I RZEMIOSŁA.

Opis systemu

System wodorozcieńczalny Pro Mix® AQUA opiera się na zaledwie kilkunastu pigmentach a mimo to całkowicie pokrywa spektrum palety barw wg RAL, NCS i innych. Wszystkie odcienie dostępne są w wariantach pozbawionych ołowiu. Dodając pigmenty z aluminium, możliwe jest wytworzenie odcieni z efektem kolorystycznym.

Dodanie koncentratów kolorów do wybranych jakości na bazie wodnej gwarantuje dokładną kolorystykę i ochronę zgodnie z życzeniem klientów. Oczywiście żywice posiadają określony stopień połysku i struktury, podobnie jak ma to miejsce w przypadku systemu mieszania na bazie konwencjonalnej. Dobarwianie możliwe jest zarówno ręcznie jak i automatycznie, natomiast receptury optymalizowane są komputerowo pod względem dokładności odcienia, jakości, siły krycia, ceny i odporności.

Pliki do pobrania
123