Witamy w Mipa Polska

WYPOSAŻENIE LAKIERNI

MP – Master Products posiada prawie 20-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży narzędzi i materiałów towarzyszących dla branży lakierniczej. Lakiernicy samochodowi, przemysłowi i stolarze znajdą tutaj szeroki, profesjonalny asortyment wszystkich produktów „Non-Paints“.

MP łączy Know-How z obszarów lakiernictwa z obszerną znajomością globalnego rynku i przetestowanych oraz nieustannie kontrolowanych produktów. Dzięki obecności marki MP w prawie 90 krajach na świecie, produkty MP znane są nie tylko z jakości ale i również cen dopasowanych do danego rynku.
Katalog produktów MP

Niemiecka firma B-TEC projektuje i produkuje innowacyjne, ekologiczne, ergonomiczne i wysokiej jakości systemy oraz wyposażenie lakierni samochodowych. Myjnie B-TEC cechują optymalne bezpieczeństwo pracy i najwyższy poziom zadowolenia klientów. Zapraszamy na stronę dedykowaną produktom B-TEC:

https://www.b-tec.pl/


DESTYLARKI FIDI


Opis systemu

Zastosowania destylarki w zakładach stosujących lakiery to korzyść dla ich użytkowników: odzysk do 95% zawartości rozpuszczalników, redukcja kosztów utylizacji, składowania i opakowań.

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim zwrotem inwestycji w destylarkę, od 6 do 12 miesięcy i chcesz cieszyć się niezawodnym urządzeniem, którego bezpieczeństwo potwierdzone jest certyfikatem CE i certyfikatem ATEX 95, wejdź na:

www.destylarki.com

123

POZOSTAŁE PRODUKTY NON-PAINTS


Opis systemu

Jeżeli cały czas nie znalazłeś produktu dla siebie, zobacz nasz kolejny katalog, w którym znajdziesz stojaki lakiernicze, maty filtracyjne, kombinezony lakiernicze i inne wyposażenie lakierni samochodowych non-paints.

https://www.master-products.com/car-p/

123

Myjki lakiernicze B-Tec

Myjki do pistoletów lakierniczych oszczędzą Twój czas.

Opis systemu

Niemiecka firma B-TEC projektuje i produkuje innowacyjne, ekologiczne, ergonomiczne i wysokiej jakości systemy i urządzenia dla firm stosujących farby. Myjnie B-TEC cechują optymalne bezpieczeństwo pracy i najwyższy poziom zadowolenia klientów.

Zapraszamy na stronę dedykowaną produktom B-TEC
www.b-tec.pl

123