Lakier bezbarwny Mipa 2K HS Carbonic

Utworzono 24 lutego, 2021

Wysokiej jakości lakier przeznaczony do transparentnego lakierowania podłoży z włókien kompozytowych (np. włókna szklanego, włókna węglowego itp.).

Z uwagi na wysoką siłę wypełnienia i brak tendencji do gazowania powłoki lakierniczej, możliwa jest aplikacja grubowarstwowa. Już po czasie schnięcia 15 min. w 60℃ lub alternatywnie po 25 min. w 40℃ (przy zastosowaniu utwardzacza Mipa 2K-HS 25) i wystudzeniu, części polakierowane mogą być szlifowane lub polerowane. Dzięki wysokiej ochronie UV, elementy podatne na żółkniecie (do takich zaliczają się podłoża karbonowe) mogą zostać skutecznie zabezpieczone bez ryzyka przebarwień. Lakier posiada bezpośrednią przyczepność do karbonu i innych tworzyw kompozytowych. Produkt jest gotowy do aplikacji po dodaniu utwardzacza. W kombinacji ze szpachlówką natryskową Mipa P 67 S, która nadaje się jako wypełniacz na podłożach kompozytowych, karbonowych oraz w połączeniu ze szpachlówką Mipa P 27, która służy do wypełniania większych porów i ubytków, możliwe jest dopasowanie kompletnej technologii w zależności od wymagań i zakresu pracy.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Galeria Narodowa w Berlinie

Rewitalizacja przy zastosowaniu produktów Mipa

Nowa strona internetowa: www.destylarki.com

Zapraszamy na nową stronę internetową: www.destylarki.com

Mipa Mix Elite dostępny on-line!

Program Mipa Mix Elite jest teraz dostępny także online i oferuje jeszcze więcej korzyści dla idealnego dopasowania kolorów