MIPA na targach Automechanika

Utworzono 29 lipca, 2022

Wydajność i różnorodność produktów najważniejsze na stoisku MIPA podczas targów Automechanica

Na tegorocznych targach Automechanica, MIPA kładzie bardzo duży nacisk na wydajność procesu lakierniczego. Przedstawiony zostanie niedawno skompletowany system UV, który składa się ze szpachlówki, podkładu i lakieru bezbarwnego. W połączeniu z lampami LED UV, system ten przekonuje swoim ekstremalnie szybkim czasem wysychania. Jako nowość w obszarze podkładów zaprezentowany zostanie podkład mokry-na-mokry Mipa 2K-HS-NiN-Füller F 37. Oszczędza on czas działania kabiny lakierniczej, dzięki możliwości szybkiego polakierowania kolejnymi warstwami lakierniczymi. Produkty, które można zastosować na różne sposoby, przy tym szybkie i przyjazne w użytkowaniu, znajdą się w centrum stoiska targowego Mipa.

Ponadto MIPA zaprezentuje nowe żywice Mipa WBC Binder, które rozszerzają obszary zastosowania systemu bazowego wodorozcieńczalnego Mipa WBC. Mipa WBC od lat odnosi duże sukcesy w stosowaniu przez klientów. Dzięki transparentnym żywicom możliwe jest uzyskanie różnych nowych jakości produktów. Należą do nich produkty do lakierowania skóry, plandek w samochodach ciężarowych lub do wytworzenia specjalnych struktur lub efektów miłych w dotyku. Te ostatnie często stosowane są na tworzywach sztucznych występujących wewnątrz pojazdów. Po dodaniu do żywic miksów Mipa WBC uzyskiwane są różnorodne kolory z bogatej kolorystyki Mipa. Zakład lakierniczy posiada tym samym łatwe narzędzie do pracy w innych gałęziach przemysłu, bez konieczności w inwestowanie w dodatkowe rozwiązania.

Na stoisku targowym Mipa zajmującym w tym roku 250 m kw., odwiedzający dowiedzą się również więcej o asortymencie przeznaczonym do lakierowania pojazdów użytkowych i samochodów ciężarowych.

Kolejnym obszarem na stoisku Mipa będzie stoisko z Mipa Protector – znaną i lubianą powłoką „truck bed liner“ do szczególnie odpornych zastosowań, dostępną zarówno jako produkt do mieszania jak i w puszce spray w wersji 2-komponentowej.
Cały asortyment produktów towarzyszących, dostępnych pod marką MP Non-Paints udowadnia, że MIPA opiekuje się swoimi klientami na każdym etapie procesu lakierniczego i dostarcza im właściwy produkt, do pożądanego zastosowania.

Zapraszamy w dniach 13-17 września 2022 na stoisko  MIPA SE na targach Automechanika we Frankfurcie:
Halle 11.1, Stand F02-F04

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Uwaga! Przeprowadzamy się!

Nowa siedziba w Solcu Kujawskim

Inwestycja w przyszłość: nowa siedziba MIPA Polska

Już wkrótce zapraszamy do nowej siedziby spółki w Solcu Kujawskim.

Unijne ograniczenia i brak wymogów szkoleniowych

produktów zawierających więcej niż 0,1% diizocyjanianów monomerycznych