MIPA Polska – informacja dotycząca pandemii koronawirusa

Utworzono 25 marca, 2020

Informacja dotycząca pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa to temat, który dotyczy każdego z nas. Zdrowie i ochrona pracowników, klientów i dostawców są dla nas priorytetem. Z tego powodu natychmiast podjęliśmy dalsze działania w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-CoV-2).

Ochrona zdrowia naszych pracowników przy jednoczesnym utrzymaniu naszej działalności biznesowej jest oczywiście kluczowym celem MIPA SE i wszystkich spółek w Grupie Mipa. Nasi klienci mogą być pewni, że na dzisiaj (25.3.2020) Grupa Mipa jest w stanie realizować zamówienia na bieżąco.

W związku z danymi dot. rozprzestrzeniania się wirusa koronowego podejmujemy ważne środki ostrożności dotyczące dostępu dostawców i odwiedzających siedzibę naszej firmy. Wszystkie wizyty osób trzecich są zabronione. Szkolenia dla klientów i wizyty przedstawicieli handlowych są anulowane.

Aby chronić pracowników MIPA Polska, część pracowników wykonuje swoje obowiązki pracując zdalnie.
Mieszalnia farb i magazyn pracują normalnie.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Mipa Expo 2020

W związku z zaistniałą sytuacją, licznymi odwołanymi targami w tym roku stoisko Mipa zaprojektowane na targi Automechanika 2020 przenieśliśmy z Frankfurtu do chmury.

Mipa Compactfiller 5+1 OE

2K podkład wypełniający, szybki w szlifowaniu o doskonałej sile wypełnienia i dobrej przyczepności do zastosowania w lakiernictwie samochodowym.

Mipa C210 Lakier bezbarwny

2K akrylowy lakier bezbarwny do korzystnej cenowo renowacji z ochroną UV.