Seria PROTect – funkcjonalne zabezpieczenie powierzchni

Utworzono 11 maja, 2019

Mimo, że lakiery bezbarwne 2K spełniają wszystkie wymagania długotrwałego zabezpieczenia powłoki, można je dodatkowo uszlachetnić. W celu funkcjonalnego zabezpieczania powierzchni MIPA opracowała serię PROTect.

Przy pomocy głównego produktu MipaPROTect Ultra 9H możliwe jest uszlachetnianieszerokiego spektrum. Produkt odświeża powierzchnię lakierniczą i wzmacnia powłokę przed mikrozarysowaniamia także podwyższa stopień połysku.Dzięki efektowi „Easy-to-clean“ zabrudzenia różnego rodzaju jak np.: ptasie odchody lub insekty usuwane są o wiele łatwiej.

Jeszcze bardziej podkreślono ten efekt wprodukcie Mipa PROTect Easy-Clean. Ontakże odświeża optycznie zwietrzałe powierzchnie.Szczególnie warte podkreśleniajest tu działanie anti-graffiti. Lakiery z puszekw sprayu lub pisaki można dziecinniełatwo usunąć ściereczką z niewielkim dodatkiem wody. Dzięki temu produkt nadajesię szczególnie do wykorzystania w obszarzepublicznym aby poprawiać wygląd ichronić silnie obciążone powierzchnie.

Mipa PROtect Raincoat wyposażonyjest w silny efekt hydrofobowy – jest totzw. niewidoczna wycieraczka. Szczególniew przypadku aplikacji na szkło możnazaobserwować, że woda ma nieznacznykontakt z powierzchnią i tym samym łatwospływa. Oczywiście jest to związane zefektem czyszczenia powierzchni. W przypadkunanoszenia na szyby samochodowemożna przy średniej prędkości pojazduzrezygnować z uruchamiania wycieraczek.Wszystkie trzy produkty sprzedawanesą w zestawach z gąbeczką i ściereczkąmikrofazową. Ilość pozwala na aplikacjęna minimum średnią wielkość samochoduosobowego. Produkty nakładane sągąbeczką na powierzchnię w niewielkichilościach i ekstremalnie cienkich warstwach,końcowo przecierane ściereczkąmikrofazową. Bezpośrednio po wysuszeniupełnią już swoją funkcję ochronną. Odnowieniepowłoki, po obciążeniu mechanicznympowierzchni przewidzianejest dopiero pokilku miesiącach.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

MP UV-LED Lampa MAX

Mobilna i kompaktowa lampa, którą można stosować w wygodny sposób do utwardzania produktów UV.

XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO

MIPA Polska Sp. z o. o. oraz Cs veterans spółka cywilna na XXVII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO

Szpachlówka Mipa P16 - Lekka & uniwersalna

Celem stawianym szpachlówkom uniwersalnym jest możliwość szpachlowania powierzchni przy pomocy tylko jednego produktu. Nowy produkt Mipa P 16 spełnia te wymagania i oferuje dalsze korzyści.