Podkład Mipa 2K-HS F37

Utworzono 21 kwietnia, 2020

Mipa F37 to nowy poliuretanowy podkład wypełniający mokry na mokry do szybszego lakierowania o uniwersalnej przyczepności.

Mipa F37 może być stosowany bezpośrednio na podłożach stalowych, żelaznych, aluminiowych i ocynkowanych oraz na tworzywach sztucznych, powszechnie stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym (np. PP-EPDM, ABS, PC, ABS-PC, PUR, PVC, GfK). Dodatkowo, nienaruszone, nośne powłoki KTL mogą być lakierowane bez uprzedniego szlifowania. Mipa Wypełniacz 2K-HS-F37 może być aplikowany w ciągu 5 dni bez konieczności szlifowania pośredniego. Mipa 2K-HS Podkład wypełniający mokry na mokry F37 jest gotowy do polakierowania po wyschnięciu po ok. 15 min. w temperaturze 20 °C bez utraty połysku i zapewnia doskonałą absorpcję mgiełki lakierniczej. Opracowany specjalnie do naprawy samochodów osobowych. Może być również stosowany w pojazdach użytkowych i w sektorze przemysłowym do produkcji nadwozi skrzyniowych, kabin
kierowcy, maszyn itp.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Mipa Expo 2020

W związku z zaistniałą sytuacją, licznymi odwołanymi targami w tym roku stoisko Mipa zaprojektowane na targi Automechanika 2020 przenieśliśmy z Frankfurtu do chmury.

Mipa Compactfiller 5+1 OE

2K podkład wypełniający, szybki w szlifowaniu o doskonałej sile wypełnienia i dobrej przyczepności do zastosowania w lakiernictwie samochodowym.

Mipa C210 Lakier bezbarwny

2K akrylowy lakier bezbarwny do korzystnej cenowo renowacji z ochroną UV.