Witamy w Mipa Polska

Lakiery do drewna ROSNER

Jakość wynikająca z tradycji

Marka Rosner to od 90 lat synonim jakości bejc i lakierów do drewna.

Historia firmy rozpoczęła się, gdy po I wojnie światowej w Monachium powstał zakład stolarski, który następnie przeobraził się w specjalistyczną firmę pod kierownictwem chemika Ludwiga Rosnera. Dzięki jakości produktów i zrozumieniu wymagań branży, firma przeżyła gwałtowny wzrost i nie dała się spowolnić przeciwnościom losu.

MIPA SE przejęła markę w 2010 roku i od tego czasu niezmiennie kontynuuje tradycję produkując dobrze znane wyroby według niezmienionych, sprawdzonych receptur.

Wieloletnie doświadczenie firmy w  produkcji środków do pielęgnacji i ochrony drewna zaowocowało stworzeniem szerokiej gamy artykułów. Na bogatą ofertę Rosner składają się m.in. bejce, systemy na MDF, lakiery meblowe, lakiery schodowe, oleje, olejo-woski oraz oleje tarasowe.

Dzięki swoim unikalnym recepturom oraz najwyższej jakości, produkty Rosner zwiększają żywotność drewna zachowując jego naturalne piękno przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej trwałości. Oferowane artykuły spełniają wymagania klientów w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa.

 

Połączenie doświadczenia, nowoczesnych technologii oraz fachowego wsparcia technicznego i handlowego sprawiają, że po produkty marki Rosner sięgają zarówno najwięksi producenci jak i pasjonaci, którzy amatorsko  zajmują się pracą z drewnem. Dzięki współdziałaniu wysokiej jakości produktów Rosner i kunsztowi jego klientów, powstają gotowe produkty lub nowe rozwiązania, które są wyjątkowe w swoim rodzaju.

W naszej ofercie handlowej znajdują się artkuły przeznaczone dla firm, które zajmują się produkcją mebli, drewnianych opakowań, podłóg, parkietów, ogrodzeń czy stolarki drzwiowej i okiennej.

Na dedykowanej stronie internetowej www.rosner-international.com znajdą Państwo informacje o tradycyjnej marce Rosner, obszerne materiały produktowe z zaleceniami dotyczącymi zastosowania, a także karty techniczne i karty charakterystyki. 

Naszym klientom zapewniamy fachowe wsparcie techniczne i handlowe.

Zapraszamy do zapoznania się naszą z ofertą!

Pliki do pobrania