XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO

Utworzono 9 września, 2019

MIPA Polska Sp. z o. o. oraz Cs veterans spółka cywilna na XXVII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO

W dniach 3-6 września 2019 roku w Kielcach odbył się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Od 27 lat wystawa ta jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego oraz centrum biznesowym dla producentów sektora obronnego z całego świata. Wystawa objęła 7 hal oraz teren zewnętrzny kieleckiego centrum na którym kilkaset firm z polskiej i międzynarodowej branży prezentowało między innymi: śmigłowce, sprzęt pancerny i rakietowy, materiały wybuchowe oraz uzbrojenie i sprzęt lotniczy. MSPO 2019 r. upłynęła również pod znakiem wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych oraz 20-tego jubileuszu Wystawy Sił Zbrojnych.

W tym roku dzięki uprzejmości firmy Cs veterans s.c., zajmującej się hydrografiką, nie zabrakło także przedstawicieli MIPA Polska Sp. z o. o. Spośród naszej różnorodnej oferty podczas MSPO 2019 mieliśmy przyjemność zaprezentować farby kamuflażowe (niewidzialne w promieniowaniu IR) posiadające certyfikat niemieckiego Instytutu Obronnego WIWeB oraz inne produkty przeznaczone dla sektora obronnego.

Targi okazały się wielkim sukcesem, liczni zwiedzający wykazali duże zainteresowanie naszym stoiskiem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z ciepłego przyjęcia oraz nawiązania nowych kontaktów w branży sektora obronnego.

Dziękujemy firmie Cs veterans spółka cywilna za okazaną gościnność oraz wszystkim sympatykom firmy MIPA Polska Sp. z o. o. za obecność.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Mipa Expo 2020

W związku z zaistniałą sytuacją, licznymi odwołanymi targami w tym roku stoisko Mipa zaprojektowane na targi Automechanika 2020 przenieśliśmy z Frankfurtu do chmury.

Mipa Compactfiller 5+1 OE

2K podkład wypełniający, szybki w szlifowaniu o doskonałej sile wypełnienia i dobrej przyczepności do zastosowania w lakiernictwie samochodowym.

Mipa C210 Lakier bezbarwny

2K akrylowy lakier bezbarwny do korzystnej cenowo renowacji z ochroną UV.