Szpachlówka Mipa P16 – Lekka & uniwersalna

Utworzono 12 czerwca, 2019

Celem stawianym szpachlówkom uniwersalnym jest możliwość szpachlowania powierzchni przy pomocy tylko jednego produktu. Nowy produkt Mipa P 16 spełnia te wymagania i oferuje dalsze korzyści.

Mipa P 16 zapewnia uniwersalną przyczepność do wszystkich podłoży metalicznych jak również do aluminium i blachy ocynkowanej. Już w jednym przejściu osiągana jest wysoka siła wypełnienia. Jednocześnie uzyskiwana jest gładka powierzchnia jak w przypadku szpachlówki drobnej. Po bezproblemowej aplikacji, również na powierzchniach pionowych, bez powstawania porów, Mipa P 16 urzeka łatwą szlifowalnością. W przypadku szlifowania maszynowego jak również manualnego nie potrzebna jest duża siła a sam proces przebiega łatwo.

Powrót do aktualności
Najnowsze artykuły

Mipa Expo 2020

W związku z zaistniałą sytuacją, licznymi odwołanymi targami w tym roku stoisko Mipa zaprojektowane na targi Automechanika 2020 przenieśliśmy z Frankfurtu do chmury.

Mipa Compactfiller 5+1 OE

2K podkład wypełniający, szybki w szlifowaniu o doskonałej sile wypełnienia i dobrej przyczepności do zastosowania w lakiernictwie samochodowym.

Mipa C210 Lakier bezbarwny

2K akrylowy lakier bezbarwny do korzystnej cenowo renowacji z ochroną UV.